Czas na interaktywną komunikację multimedialną!

Ze względu na pandemię, wiele firm i organizacji na całym świecie musiało zmienić dotychczasowy sposób działania i odnaleźć się w trybie pracy zdalnej lub hybrydowej. Ważnym narzędziem w komunikacji dla świata biznesu i edukacji okazały się wideokonferencje.

Aby Twoja firma czy szkoła działała w sprawny sposób, a przepływ informacji odbywał się komfortowo, warto zainwestować w dobry sprzęt, np. od marki Polycom, z którą współpracujemy. Frustracja związana z brakiem odpowiednich narzędzi do efektywnej pracy, szumem w słuchawkach lub trudnością ze zrozumieniem treści spotkania online będą odległym problemem.

Servers24.pl oferuje swoim klientom profesjonalne doradztwo w zakresie wyposażenia sal konferencyjnych, „hot desków” czy pracowników w sprzęt, pozwalający na rozpoczęcie pracy w ciągu kilku sekund, bez napotykania barier. Odpowiednie zestawy słuchawkowe, telefony czy urządzenia wideokonferencyjne do użytku profesjonalnego pozwolą Twoim pracownikom na łączność i współpracę z dowolnego miejsca. Efektywne spotkania online są dziś możliwe i stają się standardem.

W swojej ofercie posiadamy m.in. podstawowe zestawy do tele i wideokonferencji, systemy wideokonferencyjne czy słuchawki nagłowne.

Zapraszamy do współpracy!