Rozwiązania adresowane do małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych organizacji poszukujących najwyższej wydajności.

Serwery DellEMC w obudowie Tower pozwalają na uruchomienie podstawowych aplikacji typu usługi domenowe lub bazy danych. Zajmują mało miejsca, doskonale nadają się do biur księgowych i do uruchomienia na nich programów księgowo-magazynowych, np. Sage Symfonia. Mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości instalacji szafy rack.

Rozwiązania DellEMC PowerEdge w obudowie typu Tower to proste i intuicyjne funkcje zarządzania systemami ułatwiające wdrażanie, monitorowanie i obsługę serwerów. Najnowsza generacja serwerów typu Tower to zarządzanie systemami tak łatwe jak nigdy dotąd dzięki funkcjom iDRAC Direct umożliwiającym szybkie, lokalne wdrażanie serwerów czy OpenManage Mobile umożliwiającym zdalne zarządzanie serwerami za pomocą inteligentnego urządzenia.

Serwery PowerEdge w obudowie typu Tower są konfiguracyjnie bardzo elastyczne co daje możliwość swobodnego dostosowywania do konkretnych wymagań w zakresie obsługi aplikacji oraz obciążeń  zwirtualizowanych. Dodatkowo produkty DellEMC oferują możliwość szerokiej rozbudowy wraz z rozwojem działalności Twojej