Notebooki Dell Latitude, Dell Vostro oraz Dell Precision to profesjonalne i biznesowe systemy dla firm zapewniające wyjątkową wydajność, niezawodność i łatwość obsługi mobilnej.

Latitude

Rodzina Latitude w segmencie premium oferuje delikatne wykończenie ze stopu magnezu Tri-metal. Na uwagę zasługują wzmacniane zawiasy, klawiatura odporna na zalanie oraz zwiększona pojemność baterii zapewniająca pewność użytkowania. Wszystko to zapewnia niezawodność i niepowtarzalną trwałość konstrukcji. Biznesowy, elegancki, idealny do pracy w biurze jak i do spotkań z klientami.

Vostro

Przeznaczone do małego biznesu notebooki Dell Vostro dostarczają maksymalną mobilność i elegancję. Wszechstronny laptop dla biznesu w smukłej obudowie łączy wydajność i bezpieczeństwo z przystępną ceną. Dostępny w różnych kolorach oferuje wydajność odpowiednią dla specjalistów, którzy oczekują imponującego stylu i mobilności.

Precision

Urządzenia Dell Precision to wydajne 15 lub 17 calowe, mobilne stacje robocze wyposażone  w najpotężniejsze procesory Intel® i innowacyjny design. Dodatkowo wyświetlacze PremierColor zapewniają niepowtarzalną jakość obrazu o rozdzielczości 4K.

Rodzina laptopów Dell Precision to najbardziej wydajne i w pełni konfigurowalne stacje robocze posiadające certyfikaty oraz pakiet profesjonalnych aplikacji.